HİZMETLERİMİZ

Lomi Lomi Masajı

Lomi Lomi Masajı

 

Lomi Lomi nedir?

Lomi Lomi da "sevgi dolu eller" masaj olarak bilinen Hawaii masaj vardır. Bu ad onun ilkelerini açıklamaya yardımcı olur - masaj rahatlamak ve besleyici dokunmak vermek için alıcı izin derinden sürekli akan vuruşları ile kas içine henüz nazikçe çalışır.

Lomi Lomi anılar sadece beyin ve zihin saklanan değil, aynı zamanda insan vücudunun her hücresinde olmadığını inancından çalışır. masaj uzun, sürekli vuruş vücut kas gerginliği gibi birçok baskı ve zorlamaları neden olabilir, eski desen ve davranışları gidelim yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

"Lomi Lomi" Hawaii 'de "rub ovmak" çevirir ve terapistin parmakları, başparmak, avuç içi, kollar ve dirsekler ile yapılan geniş, akan konturları yansıtır. Macadamia, palmiye ve hindistan cevizi yağları genellikle düzgün vuruş tutmak ve cildi beslemek için, Lomi Lomi masajı nemlendirici olarak kullanılır.

Lomi Lomi Masajı için iyi nedir?

Lomi Lomi bir bütün varlık olarak beden ve zihin tedavi amaçlamaktadır. Bu düşünülmektedir:

* Gerilimi serbest bırak* * Barış, uyum ve refah duygusu aşılamak * vücudu gençleşin * atık ortadan kaldırın ve toksinleri teşvik kan ve lenf akışını Yrd. Hawaii, Lomi Lomi üzgün mideleri ile çocukları tedavi ve emek kadınları yatıştırmaya için kullanılır. Bir lomi-lomi terapist kendilerini iyileşmek için, ama şifa için kolaylaştırıcı olmak ... yer alması şifa sağlamak amacı olmaz.

Şimdi Rezervasyon Yaptırın ...